کابالا چیست ؟ | KABBALAH CENTRE EUROPE AND AFRICA

کابالا چیست ؟

کابالا چیست ؟  

واژه کابالا برای افراد مختلف، معانی گوناگونی دارد. جوهره و معنای حقیقی کابالا اینست: خرد باستانی است که نحوه عملکرد جهان و زندگی را آشکار می کند.
کابالا در معنای لغوی یعنی "دریافت کردن".

یادگیری این که چگونه در زندگیمان خوشبختی و کامیابی را دریافت کنیم.

بعضی اوقات، ما این حقیقت را که تا چقدر می توانیم خوشبخت و کامیاب باشیم را نادیده میگیریم. زمانهایی این قبیل احساسات بر بیشتر آدمها غلبه می کند و متأسفانه، هر قدر که سخت تر تلاش میکنیم تا به خوشبختی و کامیابی دست پیدا کنیم، بیشتر از ما دور میشود.

اما زمانیکه ما درباره کامیابی صحبت میکنیم، منظورمان شاد بودن و یا تجربه یک حس خوشایند موقتی نیست، چرا که همه ما جرقه هایی از شادی را حس کرده ایم.
زمانیکه ما درباره اتصال به انرژی کامیابی و خوشبختی صحبت میکنیم، منظورمان حفظ اتصال شما به آن انرژی به صورت طولانی مدت و پایدار است.

کابالا باستانی است و در عین حال یک الگوی کاملاً جدید برای زندگی است.
کابالا به ما می آموزد که تمامی شاخه های زندگی ما اعم از سلامتی، روابط انسانی، کار و تجارت از یک بدنه و ریشۀ یکسانی نشأت میگیرند.
کابالا تکنولوژی است که نحوه کارکرد
کائنات را از مرکز و هستۀ آن میگوید. کابالا یک جهان بینی کاملا" جدید است که میتواند شما را به خوشبختی و کامیابی دائمی که همیشه  به دنبالش بودید وصل کند.

حرف آخر در کابالا اینست:
مدارک، شواهد و حقیقت در زمین خیس و گل آلود بازی زندگی وجود دارد. دانش و اطلاعاتی که ما برای شما در kabbalah.com
فراهم کرده ایم و ابزارهایی که در اختیارتان قرار داده ایم باید نتایجی عملی و کاربردی در زندگی شما داشته باشد، نتایجی که شما آنها را حقیقتا" حس کنید.

يكي از نكات خوب در آموختن كابالا اينست كه نيازي نيست شما ايمان و اعتقادات مذهبي خودتان را ترک كنيد.
در واقع كابالا صرفا" به فهم و درک شما از جهان عمق مي بخشد و اطلاعات و ابزارهايي را به شما ميدهد تا متوجه شوید که چرا اتفاقات مختلفی براي شما مي افتد و
چگونه ميتوانيد ارتباط بهتري با نور خالق برقرار كنيد و خوشبختی و كامیابی كه به دنبالش میگردید را دریافت كنيد.

كابالا اصول و قوانين جهان را به ما مي آموزد كه براي تمام مردم جهان، از هر ایمان و اعتقاد و مذهبی و بدون در نظر گرفتن قومیت و نژاد یا این که از کجا آمده اید، به يكسان جاري و اعمال میشود. زيبايي يادگيري كابالا اينست كه هیچ کس نمی تواند شما را مجبور کند که به يك روش خاصی فكر كنيد. تمام آنچه ما ميتوانيم انجام دهيم اينست كه بسادگي اطلاعات را در اختيارتان قرار دهيم و اميدوار باشيم که شما هم آنها را به منظور بهتر كردن زندگيتان بكار ببريد.اين هدف دانشي است كه شما در Kabbalah.com كشف خواهيد كرد.