Teachers | KABBALAH CENTRE EUROPE AND AFRICA

Teachers

Esther Kashani

استر کاشانی

استر در شهر تهران به دنیا آمده و تحصیلات خود را در رشته روان شناسی بالینی تکمیل کرد. وقتی متوجه کمبودهای این روش در بهبود و شفایابی شد، تحصیلات خود را در درمان های معنوی مختلف مثل رِیکی، پرَنیک هیلینگ و رفلکسولوژی ادامه داد تا بدینوسیله بتواند به مراجعان خود کمک کند تا به طور موثرتری بر مشکلات مختلفشان غلبه کنند. با این حال، هنوز احساس می کرد که یک چیزی در این میان کم است

در طول زمان زندگی در نیویورک در سال 2010، استر از طریق مردی که بعدها همسرش شد، با کبالا سنتر آشنا شد. در نهایت، کبالا با ارائه راه حل های کامل و پاسخ هایی که به دنبالش بود، زندگیش را متحول کرد. او به داوطلبی مشتاق و فعال تبدیل شده و آغوش خود را برای زدودن درد و رنج از دلها و بهبودی و پیشرفت زندگی ها، به سوی دیگران باز کرده است.

استر، با کمک معلمش آموزگار فارسی زبان مرکز بین المللی کبالا (کبالا سنتر) شد. کلاس های او هم اکنون از طریق اینترنت برای فارسی زبانان در سراسر دنیا از جمله ایران و افغانستان برگزار می شوند، او خرد کبالا را به زبان فارسی برای فارسی زبانان در سراسر دنیا تدریس می کند. استر در کلاس های خود، با شور و اشتیاق و توجه برخورد کرده و با اختصاص زمان خاص برای هر دانش آموز راهنما و راهگشای مشکلات اوست.

با الهام از آموزش های راو و کارن برگ، استر با انگیزه ای قوی راه دریافت شادی، خوشبختی و کامیابی را به دیگران نشان می دهد و همین طور به پخش "زوهر" در سراسر ایران می پردازد.